Akce v kostele

Šansony vinné a nevinné

Omlouváme se - dobročinný koncert Evy Kriz a Milana Dvořáka 17. listopadu 2016 je ze zdravotních důvodů zrušen. Využijte prosím vrácení vstupného v místě prodeje (Knihkupectví Olšanská).

Výstava fotografií v synagoze

Výstava fotografií uskupení Regionart (amatérští fotografové Hořovicka) na volné téma.  Ke shlédnutí každou neděli po bohoslužbách (končí v 10:00), po dohodě i v jiný čas.

Partnerské weby:

Farní sbor ČCE v Dobříši - přehled všech sborových akcí

Webové stránky varhaníka hořovické synagogy o novém ladění, J. S. Bachovi, různých typech historického ladění - diatonika.cz

Lesní klub Mohykáně - lesní školka, dětské dny, inspirace pro předškolní vzdělávání, hry s dětmi v přírodě

Bohoslužby 15. října 2017

V neděli 15. října káže v hořovickém evangelickém kostele Ondřej Pellar z Rokycan. Bohoslužby začínají od 8:30, všichni jste srdečně zváni.
Celý článek